``Daima müşteri memnuniyeti``

Yıldız Treyler, müşterilerinin istisnasız memnuniyetini sağlayacak ürünleri sunarak her geçen gün pazar payını ve rekabet gücünü arttıran otorite bir sanayi kuruluşu haline gelmektedir.

Bu amacın gerçekleşmesi için firmamızın tüm süreçleri yüksek kalite seviyesinde, ürünlerimizin de pazarın ekonomik ve teknik gereksinmelerine uygun biçimde üretilmesi; bunun için çalışanlarımızın profesyonelce yetiştirilmesi için gerekli eğitim olanaklarının sağlanması, bu olanakların tümünün müşteri memnuniyeti doğrultusunda kullanılması, kalitemizin daima üst seviyede tutulması hedeflenmektedir.

Yıldız Treyler Misyonu:

Müşteri odaklı, beklentiler doğrultusunda üretim yapan ve çözümler üreten, verimli, kaliteli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen ve yenilikçi insan gücü ile teknolojiyi iyi kullanan bir şirket olmaktır.

Yıldız Treyler Vizyonu:

Müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışımızla, beklentilerin üzerinde güvenilir çözümler üreterek hizmet vermek ve lider markamızı daha da ileriye taşımaktır.

Amacımız:

Müşterilerimizin istinasız memnuniyetini sağlayacak ürünleri sunarak pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak ve firmayı otorite bir sanayi kuruluşu haline getirmektir.

Başkanın Mesajı

Değerli dostlarım

Yıldız Treyler olarak 1975 yılında ülkemizde treyler imalatı yokken büyük bir cesaretle başladığım treyler ve kamyon kasası imalatına 38 yıldır devam etmekteyiz. Bunca yıl kolay geçmedi, inişler, çıkışlar uzunca bir yol kaydettik. Bu arada dünya değişti. Teknolojiler değişti. Bende yeni teknolojilere uymaya çalıştım ve daha uzun yıllar devam etmeyi umduğumuz yolculukta bugüne geldik. Türkiye nin ilk treyler firması olmakla gurur duyduk. 1982 yılında bir Avrupa firmasından aldığımız teknoloji ile ilk defa frigorifik treyler ürettik, daha sonra et, süt, dondurma,tavuk, balık vs. gibi Türkiye’nin soğuk taşımasına yıllarca hizmet ettik ve her yıl artan satışlarımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Düzenli ve çok çalışmak düzgün ve dürüst olmak, ürettiğimiz malın arkasında durmak kaliteye çok değer vermek suretiyle nice böyle uzun yıllar çalışmak dileğiyle…

Saygılarımla,

İhsan YILDIZ