Frigorifik Kasa

Panel Kalınlıkları Kamyon Grubu Kamyonet Grubu
YANLAR 65 mm 65 mm
TAVAN 90 mm 65 mm
TABAN 120 mm 80 mm
KAPILAR 85 mm 65 mm
ÖN DUVAR 90 mm 65 mm

PANELLER
İç ve dış yüzeyler beyaz renkli CTP (Cam Elyaf Takviyeli Polyester) adı verilen, sonradan boya gerektirmeyen,matlaşıp, sararmayan,dış etkilere ve kimyasal maddelere dayanıklı malzemeden üretilir.İzolasyon iki CTP arası 42kg/m3 yoğunluğundaki poliüretan ile sağlanmaktadır.

TABAN
Taban, alt CTP,arada özel şekillendirilmiş gürgen destekler ve poliüretan,üzeri su kontrası ile yekpare baskıdır.Son kat özel kaymaz kum reçine ile kaplanmıştır.Alüminyum taban opsiyoneldir.

ŞASE
Özel olarak preste şekillendirilmiş şasi ara kroslarla takviye edilerek desteklenmiş kaynaklı konstrüksiyondan oluşmaktadır. Tampon, çamurluk, takım sandığı vs. sökülebilir bağlantılar şasiye bağlanmıştır.

ÇERÇEVE
Arka çerçeve 304 kalite paslanmaz çelik, ön çerçeve özel CTP malzeme

KAPILAR
Kapı panelleri paslanmaz menteşe, paslanmaz boru ve özel paslanmaz bağlantı ekipmanları ile kullanılmaktadır.

OPSİYONEL ET SİSTEMİ
Tavanda alüminyum et rayı, yanlarda 1’er sıra alüminyum et laması ve tekli, çiftli ve yan alüminyum döküm kancalar kullanılmaktadır. Monoray et sistemi, tavanda monoray et taşıma sistemi ve özel olarak şekillendirilmiş paslanmaz kancalar kullanılmaktadır.

ELEKTRİK
Araç voltajına uygun, belgeli yan park, ön ve arka gabari lambaları ve tavan lambaları, şerit reflektörler ve reflektör seti

STANDART ÖZELLİKLER

– Çamurluk ve Tozluk
– Yan Koruma Seti
– Takım Sandığı
– Arka Merdiven
– TSE Onaylı Kasa Projesi

OPSİYONEL ÖZELLİKLER

– İthal Alüminyum Taban
– Yan Kapı
– Ön-Arka Havalandırma Kapağı
– Arka 4 Kollu Kilit Sistemi
– Ara Bölme
– Paslanmaz Su Oluğu