Ci̇vci̇v Taşıma Kasası

Panel Kalınlıkları Kamyon Grubu Kamyonet Grubu
YANLAR 65 mm 65 mm
TAVAN 100 mm 65 mm
TABAN 120 mm 80 mm
KAPILAR 80 mm 75 mm
ÖN DUVAR 95 mm 65 mm

PANELLER
İç ve dış yüzeyler beyaz renkli CTP (Cam Elyaf Takviyeli Polyester) adı verilen, sonradan boya gerektirmeyen,matlaşıp, sararmayan,dış etkilere ve kimyasal maddelere dayanıklı malzemeden üretilir.İzolasyon iki CTP arası 42kg/m3 yoğunluğundaki poliüretan ile sağlanmaktadır.

TABAN
aban, alt ve üst CTP arasına yerleştirilmiş suya dayanıklı ( Fin ) kontraplaktan mamuldür. Tabanda 5 sıra temiz hava yönlendirici kanallar ve kanalların üzerinde sonsuz delikli CTP levha vardır.

ŞASE
S355 Kalite Sactan özel olarak preste şekillendirilmiş şasi ara kroslarla takviye edilerek desteklenmiş kaynaklı konstrüksiyondan oluşmaktadır. Tampon, çamurluk,takım sandığı vs. sökülebilir bağlantılar ile şasiye bağlanmıştır.

ISITMA SİSTEMİ
İç ısıtma vebasto sistemi ile sağlanmakatadır.

SOĞUTMA SİSTEMİ
Sıcak iklimler için gerekli soğutma sistemi treyler önüne takılan soğutucu cihazı ve kasa tavanına yapılan asma tavan sistemli sonsuz delikli sistemle sağlanmaktadır.

HAVALANDIRMA SİSTEMİ
Tavan havalandırma sistemi turbu fanlar ile sağlanmaktadır.

YOĞUNLAŞMA ODASI
Kasa ön tarafında bulunan yoğunlaşma odası hava menfezi sayesinde kasa içine taze hava girişi sağlanmaktadır. Blower ve aksiyel fanlar sayesinde taze hava kasa içerisine gönderilmektedir.

STANDART ÖZELLİKLER
TAVAN İÇ AYDINLATMA 2 SAĞ, 2 SOL YAN KAPI
DIŞ AYDINLATMALAR YAN KAPILARDA PASLANAMAZ KORUGANLAR
ÇAMURLUKLAR
BİSİKLET KORKULUĞU ELEKTİRİK PANOSU
TAKIM SANDIĞI ÇİFT KANAT ARKA KAPI
ARKA MERDİVEN ARKA KAPILARDA 4 ADET FAN
TSE ONAYLI KASA PROJESİ
ARKA VE YAN ŞERİT REFLEKTÖRLER